Sterilight – VIQUA UV įrenginiai vandeniui

Sterilight UV įrenginiai vandeniui

Sterilight vandens dezinfekavimo įrenginiai pasižymi didelės UV apšvitos doze (30 mJ/cm2). Palyginimui E.Coli, G. Lamblia ir Cryptosporidium bakterijos žūva esant 7 mJ/cm2. Verta pabrėžti, jog UV lempomis sunaikinamos netgi tos bakterijų rūšys, kurios yra atsparios vandens chloravimui. Visi įrenginiai yra ekonomiški, lempas pageidautina keisti kas ~8000 valandas (1 metus).

 

Viqua UV vandens įrenginiai

UV sistemos dezinfekuoja 99.9% šių patogenų: Cryptosporidium, giardia lamblia, Escherichia coli ir koliformines bakterijas. VIQUA sistemos yra patikimas ir ekonomiškas būdas dezinfekuoti geriamąjį vandenį, bet kokioje gyvenamojoje aplinkoje.

Kompaktiškas. Pažengusi UV lempos spinduliavimo technologija leidžia mažesnio korpuso lempai dirbti taip pat efektyviai, kaip ir didesnio išmatavimo UV lempos.

Patikimas. Stabilų UV lempos spinduliavimą, nepaisant galios ( įtampos ) svyravimų, užtikrina pastovios srovės ypatybė. Didelio našumo UV lempos atidžiai išbandytos tam, kad suteiktų pastovų spinduliavimą per visą lempos eksploatavimo laikotarpį (9000 valandų).

Lengva prižiūrėti. Garsinis lempos pakeitimo priminimas ir atvirkštinis laikmatis su skaitmeniniu ekranu. Valdiklis taip pat praneš apie lempos gedimą.

Taikymas. Tobulai tinka visos gyvenamosios aplinkos vandens priežiūrai butuose, privačiuose namuose, kotedžuose arba OĮM programoms.

 

VIQUA UV sistemų modeliai ir parametrai