Mini serijos filtrai

Naujos kartos automatiniai minkštinimo filtrai dirbantys be elektros energijos

Itin aukštos kokybės, kompaktišku matmenų, estetiškos išvaizdos filtrai skirti naudoti gyvenamose ir gamybinėse patalpose, kai yra labai mažai vietos. 

Filtrai pasižymi itin gera ekonomija ir efektyvumu.

No Electricity
Vandens minkštinimo filtrai veikiantys be elektros, jame nėra laidų ar variklių. Tačiau jie dirba visiškai automatiškai, naudojant tik tekančio vandens hidraulinį slėgį, kuris turėtų būti ne mažesnis kaip 0,8 bar.
No programming
Filtrui nereikalingas programavimas, tik vieną kartą sureguliuoti įrenginį pagal filtruojamo vandens kietumą.
 
Labai kompaktiškas, jo matmenys  lengvai leidžia surasti tinkamą vietą šio filtro įrengimui. Būtent tuo jis ir išsiskiria nuo įprastų minkštinimo filtrų.
Compact
Labai nedidelis vandens ir druskos suvartojimas filtro regeneracijos metu, o regeneracijos trukmė yra itin trumpa.
 
Nepaisant nedidelio katijonitinės įkrovos kiekio, jonų mainų greitis didelis, tai leidžia suminkštinti didelį vandens kiekį per trumpą laiką.
Restricted consumption
Labai lengvas montavimas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prietaisą į vandens tiekimo sistemą ir nustatyti tiekiamo ir norimo minkšto vandens parametrus. Montavimo laikas daug trumpesnis ir pigesnis, nes apvedimo linija „bypass“ ir k.t. jau komplekte.
Delta Garona Silver Line
Pagamintas vien tik iš aukštos kokybės sintetinės medžiagos, tad visi komponentai nebijo korozijos ir agresyvaus druskos poveikio.
 

Delta Garona Silver Line
Galimi įvairūs filtrų variantai. Priklausomai nuo poreikių galima pasirinkti minkštinimo filtrą sudarytą iš vieno modulio, dviejų modulių arba kelių modulių vienas šalia kito.