Nuotekų valymo sistemų aprašymas

2 – 50 gyventojai, 0,3 – 9 m3 /para
Nuotekų valymo įrenginys BCTS (Bio CompacT System) yra skirtas vandenims iš mažų vietinių taršos šaltinių valyti: sodo namams, kotedžams, individualiems arba grupiniams namams, poilsio namams, restoranams, bufetams, mokykloms, sporto ir poilsio centrams, dirbtuvėms.Valymas atliekamas biologiniu būdu, kur aerobinės bakterijos maitinamos pritekėjusiomis nuotekomis ir į sistemą pompuojamu oru. Biologinio valymo procesas išskirtinai paremtas aeracija, visiškai atsisakant fermentacijos procesų bei nemalonaus kvapo.

Nuo šiol jums nebereikės pasirašinėti aptarnavimo sutarčių ar rūpintis kanalizacijos išsiurbimu. BCTS įdiegtas specialus perteklinio dumblo surinkimo maišas, kuriame surenkamas visiškai pilnai perdirbtų nuotekų dumblas. Jame dumblas nusausinamas iki 20 % sausumo. Jį labai paprastai ir be rūpesčių gali pašalinti patys gyventojai.

 


Sistema pasižymi ilgalaikiškumu, paprastu ir taupiu aptarnavimu. Ji „labai draugiška vartotojui“.
Apdirbtą perteklinį dumblą galima naudoti kompostiravui arba pašalinti su kitomis komunalinėmis atliekomis.
Išvalytą vandenį galimą išleisti į naturalų priimtuvą (pvz.: gruntą), arba kaupti talpoje su tikslu jį panaudoti daržų laistyme.

YPATINGAS DĖMESYS EKONOMIJAI IR EKOLOGIJAI
Vieninteliai Lietuvoje siūlome sistemą, nereikalaujančią papildomo buitinių nuotekų išvežimo. Visiškai nebelieka išlaidų dėl susirenkančio nuotekų dumblo išsiurbimo ir išvežimo specialiu transportu. O tai susidaro ženkli suma. Valymo įrenginys sukurtas taip, kad ji be jokio rūpesčio ir rankų susitepimo gali prižiūrėti patys vartotojai. Visa priežiūra atliekama valdymo pulto pagalba.

VISKAS VIENOJE NEDIDELĖJE TALPOJE
BCTS pagamintas iš vieno plastmasinio, žiedo formos, rezervuaro. Rezervuaro viduje plastmasinėmis sienomis atskirtos mechaninio filtro, denitrifikacinės, nitrifikacinės ir separacinės zonos. Tokiu būdu sukurtas technologinis sprendimas šalina biologinį užterštumą, azotą ir fosforą. BCTS sistema išsiskiria tyliu darbu, ilgalaikiškumu, paprastu ir taupiu aptarnavimu, kurį gali suteikti kiekvienas šeimininkas. Biologinio valymo produktai yra nekenksmingi ir juos galima išleisti į aplinką.Proceso eigoje susidarantis perteklinis dumblas specialaus maišo pagalba sausinamas iki 15-20 % sausumo.

ĮRENGINIO DARBUI REIKALINGAS TIK ORAS

BNVS darbui nereikia jokių cheminių ir biologinių medžiagų ir žaliavų. BNVS dirba biologinio valymo dėka. Bakterijos įrenginyje savo kolonijas susikuria savaime. Tai veiklai reikalinga tik elektros energija

 


Taip pat skaitykite


RESTA 2024

Susitikime tarptautinėje statybų verslo parodoje RESTA 2024 balandžio 25-27 dienomis. Mus rasite 4-oje salėje, stendo numeris 4.18.         Daugiau informacijos apie renginį rasite RESTA 2024

Skaityti daugiau

RESTA 2023

Susitikime tarptautinėje statybų verslo parodoje RESTA 2023 balandžio 27-29 dienomis. Mus rasite 4-oje salėje, stendo numeris 4.15.

Skaityti daugiau

RESTA 2022

Susitikime tarptautinėje statybų verslo parodoje RESTA 2022 balandžio 20-23 dienomis. Mus rasite 4-oje salėje, stendo numeris 4.39C.

Skaityti daugiau